"Cu noi cucereşti lumea afacerilor!"


Personal Didactic

Nr. crt. Nume si prenume Specialitatea Grad didactic
Lupu Simona Economic, Administrativ, Poștă - Management I
Palade Monica-Cristina Chimie I
Andreescu Georgiana Irene Informatică I
Argăseală Alice-Marina Istorie II
Badea Florentina Comerț și servicii II
Baroian Sergiu Nicolae Istorie II
Badea Sabina Mihaela Matematică I
Banu Aurelia-Mihaela Istorie II
Bențe Maria-Mirabela Limba engleză DEF
Bocan-Anghel Niculina Contabilitate I
Bogaciu Carmen Geografie I
Boldorea Luiza Ec/Adm/Poștă I
Bucur Rodica Economic, Administrativ, Poștă - Management II
Cazan Irina Elena Limba franceză DEF
Ciutacu Lavinia-Silvia Instruire practica II
Comisel Vasilica Socio-umane I
Comsa Teodora Matematica I
Constantin Rita Rodica Ed. fizică Debutant
Constantinescu Nicoleta Fizică I
Covaci Luiza-Beatrice Psihologie I
Cristescu Corina Limba engleză I
Damian Dorian-Florin Economic, Administrativ, Poștă -Contabilitate I
Darie Mădălina Chimie I
Davidoiu Radu Informatica definitivat
Dinu Monica-Lucia Limba română I
Dinescu Georgiana Ec/Adm/Poștă I
Dobre Nicoleta Religie DEF
Dovâncă Nicolae Ed. muzicală I
Dragomir Iulia Limba română I
Dragomir Petrica Economic, Administrativ, Poștă - Management I
Drăgan Daniel-Laurentiu Economic, Administrativ, Poștă - Management II
Dravătz AdinaI-leana Limba engleză Debutant
Drăghici Liviu Tehnologii Debutant
Dumitrascu Maria Biologie I
Filcea Corina Religie II
Giersch Ștefania-Viorica Biologie I
Gîtlan Otilia-Elena Limba engleză DEF
Ghiță Elena-Carmen Economic, Administrativ, Poștă Debutant
Ghiță Petre-Daniel Turism și alimentație II
Graur Aurel Fizică I
Ioniță Beatrice Matematică I
Karaghiaur Mihail Limba franceză I
Lazar Corina-Roxana Economic, Administrativ, Poștă - Management II
Leoveanu Raluca-Ana-Maria Economie I
Lupu Nicolae Ed. plastică I
Matei Georgeta-Carmen Turism și alimentație I
Mareș Nicoleta Economic, Administrativ, Poștă -Contabilitate II
Matei Adriana Turism și alimentație DEF
Marinescu Mircea Economie DEF
Mic Mihaela-Ana Geografie I
Moise Alina-Elena Matematică II
Negrea Viorica Matematică I
Nicolae Cornelia Informatică I
Nicolae Iuliana Turism și alimentație I
Nicorescu Virginia-Ana-Maria Comerț și servicii DEF
Olteanu Kinga Manuela Limba franceză I
Petrache Simona-Florina Comerț și servicii II
Petrescu Ștefania Economic, Administrativ, Poștă -Contabilitate I
Popescu Corina Limba engleză I
Potinteu Nicolae Ed. fizică I
Radu Liviu Aurelian Comerț și servicii Debutant
Soare Daniela Matematică I
Șologon Mariana Limba română I
Stanciu Ioana-Loredana PIP – Industrie alimentară Debutant
Stepan Eugenia Economic, Administrativ, Poștă -Contabilitate II
Stroie Mioara Fizică II
Stoica Getuta-Camelia Turism și alimentație I, Doctor
Suditu Iulia Eliza Limba engleză II
Ștefan Madalina-Paula Limba română II
Țaga Loredana Matematică I
Tinca Mariana Chimie I
Vasile Brîndușa Mihaela Economic, Administrativ, Poștă - Management DEF
Vișan Mircea Comerț și servicii I
Voicu Elena-Loredana Limba română I
Zamfir Anemari Informatică DEF

Lista functiilor CEVM la 30.09.2017

Lista functiilor CEVM la 31.03.2018

Lista functiilor CEVM la 30.09.2018